Шкільна бібліотека - це перша книгозбірня, з якою зустрічається кожна дитина, що вчиться опановувати рідну мову. Роль шкільної бібліотеки у сучасних умовах, безперечно дуже важлива. Вона сприяє формуванню національної свідомотсі, правової культури юних громадян суспільства є путівником для підростаючого покоління.

Добре укомплектований і постійно поповнюваний фонд - основна діяльність будь - якої бібліотеки.

Головним завданням шкільної бібліотеки відповідно до вимог сучасного суспільствата держави є формування соціально - зрілої особистості, її національної свідомості, громадської позиції. Ці завдання я намагаюсь вирішити через українську книгу, різними традиційними формами роботи з нею.

Але з найважливіших завдань роботи шкільної бібліотеки є виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови. По цьому напрямку бібліотека плідно працює з педагогічним колективом школи.

Основним місцем роботи бібліотеки посідає інформаційна робота: добір довідкової літератури, підготовка книжкових виставок та поличок, літературні вечори та аукціони, конкурси читців, бібіліотечні уроки, брейн - ринги, бесіди, інформаційні години, народознавчі години та інші.

До дня писемності та рідної мови завжди проводяться літературні ранки "Мова - душа народу", "Наше диво каленове".

"Тиждень дитячої та юнацької книги" розпочинається з дня відкриття "Мандрівка по книгах", "Ранок поезії", "Твоя домашня бібліотека", "Читач - бібіліотекар".

Кiлькiсть переглядiв: 348

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.