Тинненська ЗОШ I ступеня

Школа за річкою почала працювати в далекому 1946 році як початкова, в приміщенні сільської хати, яка належала Омельковцю Панасу Парфеновичу. В одній кімнаті його будинку навчалася хутірська дітвора, а в інших жила сім’я господаря. Директором цієї школи, в якій вчились різні за віком діти в одному класі, була Величко Кіля Олександрівна, а пізніше Сумська Марія Йосипівна. В 1947 році господаря хати разом із сім’єю вивезли до Сибіру, і частину його будинку зайняла контора, створеного за річкою колгоспу. Так і працювали в одному приміщенні школа і контора колгоспу. У 50 – 60 х роках директором цієї початкової школи були Ярош Тетяна Олексіївна, Новицька Євдокія Федорівна, Вашенюк Роман Семенович, Воловчук Іван Якович.

І тількив 1968 році побудована нова школа з чотирма класними кімнатами і учительською з новим директором Вереничом Павлом Івановичем. Він продовжує будівництво іще трьох класних кімнат. А в старому приміщенні розміщується шкільна бібліотека і два класи. В 1974 році директором школи стає Миронов В’ячеслав Михайлович. Він починає будівництво ще трьох класних кімнат і спортзалу, які закінчує в співпраці із заступником директора Прищеп’юком Олександром Андрійовичем, який і став його послідовником.

1999 року школу очолила випускниця цієї ж школи Самойлик Марія Петрівна.

А з 6 січня 2015 року школу очолила Коток Надія Юріївна.

З 1 вересня 2017 року школа функціонує як початкова. На сьогоднішній день у Тинненській ЗОШ І ступеня навчаються 80 учнів, яких навчає 7 учителів. У школі оформлено кабінет інформатики та чотири кабінети початкових класів. У приміщенні школи є також спортивна зала, ігрова кімната та кімната для занять учнів у групі продовженого дня. Крім того, в школі функціонують безкоштовні гуртки : «Намистинка» (вироби з бісеру), «Чародійники» ( вироби з паперу), хореографічний «Калинонька».

Кiлькiсть переглядiв: 801

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.